Artkuły piśmiennicze

W naszej ofercie artykułów piśmienniczych znaleźć można prawdziwe perełki. Oferujemy długopisy i pióra wiodących marek, które od lat tworzą produkty najwyższej jakości, które zachwycają elegancją, wyjątkowością wzorów i długowiecznością.

Innowacyjny WATERMANN - marka, która od 1883 roku wytycza szlaki najnowszym trendom w branży artykułów piśmienniczych. W każdym piórze widać rękę mistrza, dla którego najmniejszy szczegół ma ogromne znaczenie. Eleganckie i z charakterem- takie są pióra Watermann.

Perfekcyjny PARKER - jedna z tych nazw firm, która jest znana każdemu. Każdego roku na rynku pojawiają się nowe wzory, które tworzą specjaliści z firmy Parker. Wiedzą, czego potrzeba współczesnemu człowiekowi i czego oczekuje od marki, która od lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Ekskluzywne pióra i długopisy w najlepszej jakości.

Elegancki PELIKAN - firma, która specjalizuje się w produkcji niezwykle klasycznych i wykwintnych piór. Charakteryzują się one prostą formą z niewielkimi detalami, które nadają im charakteru i wyjątkowości.

Obok trzech niezwykle wyrafinowanych marek produkujących artykuły piśmiennicze, z których każdy egzemplarz jest inny i jedyny w swoim rodzaju, w naszej ofercie znajdują się takie produkty, na które pozwolić sobie może każdy. Proponujemy szeroki wybór długopisów w różnych wzorach i grubości linii pisania. Innowacyjne długopisy wymazywalne i żelowe, z czarnym i niebieskim wkładem. Dla zwolenników ekologicznych artykułów proponujemy długopisy olejowe wykonane z przetworzonych butelek plastikowych po wodzie mineralnej. W naszej ofercie dostępne są również pióra w atrakcyjnych cenach, cienkopisy o bogatej gamie kolorów, ołówki automatyczne, różnego rodzaju markery, foliopisy i zakreślacze.

Tylko u nas tak bogata gama kolorów i wzorów obok ekskluzywnych i eleganckich piór i długopisów.