Artykuły do organizacji biura

Porządek w biurze to wcale nie taka prosta rzecz. Ilość dokumentów, faktur, rozliczeń, kartek i karteczek- to może spowodować, że zostaniemy zasypani tysiącami papierów. Jak się odnaleźć w tym bałaganie? Mamy na to swój sprawdzony sposób, który również Ty możesz wykorzystać w swojej firmie. Wystarczy zadbać o dobrą organizację biura, czyli zaopatrzyć się w takie akcesoria, które ułatwią nam poukładanie dokumentów według określonego schematu.

Co w ten sposób zyskujemy?

  • CZAS: nie tracimy cennego czasu na poszukiwanie potrzebnych nam dokumentów. Często są one potrzebne na już, a my nawet nie mamy pomysłu, gdzie one mogą się znajdować i gdzie należy ich szukać. Szef lub klient się denerwuje, a my tracimy dobrą reputacje. Czas, który można by przeznaczyć na inne prace biurowe i związane z firmą, my tracimy na tym, czego można było uniknąć.
  • PRZESTRZEŃ: biuro to miejsce, które nie zawsze ma dużą powierzchnię. Oczywiście zdarzają się takie, które są w stanie pomieścić kilkanaście pracowników, ale właśnie w takich biurach porządek i dobra organizacja liczy się jeszcze bardziej. Poukładane dokumenty w teczkach i segregatorach, a następnie ustawione na półkach lub umieszczone w szafkach pozwolą Ci zaoszczędzić miejsca na biurku, stole, a zdarza się, że nawet na podłodze.
  • PIENIĄDZE: często rezygnujemy z zakupu segregatorów czy teczek, ponieważ zwyczajnie szkoda nam pieniędzy i uznajemy, że są one zbędne. Ale zastanówmy się, ile razy było tak, że w momencie zaginięcia pewnych wydrukowanych przez nas dokumentów, musieliśmy robić to po raz kolejny. Czy tusz, papier i prąd nie jest droższy od kilku teczek?

Zatem czas na porządki w Twoim biurze. Proponujemy: kolorowe segregatory w różnych rozmiarach, przekładki kartonowe, zakładki indeksujące, koszulki na dokumenty, różnego rodzaju skoroszyty, teczki papierowe i tekturowe w różnych ciekawych kolorach i wzorach, teczki kopertowe z identyfikatorami, teczki wiszące i z szerokim grzbietem i jeszcze kilka ciekawych rozwiązań.