Artykuły papiernicze

W tej kategorii każdy znajdzie coś dla siebie. Niezbędne artykuły w domu, w szkole, w pracy, w firmie, sklepie...można by tak wymieniać bardzo długo, są one po prostu potrzebne każdemu i wszędzie. Postaraliśmy się, aby nasza oferta nie zawierała jednak tylko tradycyjnych zeszytów, a poszliśmy o krok dalej i zgromadziliśmy artykuły papiernicze w klasycznej formie, ale również te o oryginalnym designie i przeznaczonych specjalnie dla dzieci. Skoncentrowaliśmy się na tym, co dzisiaj uważane jest za najistotniejsze, czyli formie produktu. Nie zapomnieliśmy jednak o jakości naszych artykułów. Połączenie tych dwóch aspektów, a mianowicie wysokiej jakości materiału oraz ich niebanalnym i nietuzinkowym wyglądzie, to najlepsze z możliwych połączeń.

Jakie artykuły papiernicze przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Zeszyty i książeczki dla dzieci: coś dla najmłodszych i jednocześnie najbardziej wymagających klientów. Wiemy, co jest obecnie trendy i jakie bajki są najchętniej oglądane przez dzieci, dlatego zeszyty, jakie znalazły się w naszej ofercie, w większości przedstawiają wizerunki ich ulubionych bohaterów. Dostępne są również książeczki dla najmłodszych, książki z szablonami lub puzzlami.
  • Zeszyty dla każdego: nie tylko dzieci potrzebują zeszytów, dlatego w ofercie znalazło się również miejsce dla zeszytów, których okładki są w bardziej tradycyjnej formie. W linie, w kratkę i w różnych formatach, w twardej i miękkiej okładce. Można wybierać spośród zeszytów dla starszych uczniów z ciekawych kolekcji w modnych wzorach, w kolorowych okładkach lub wykonanych z tektury.
  • Zeszyty tematyczne: zyskały swoją popularność już kilka lat temu, jednak nadal są bardzo chętnie wybierane przez uczniów. Każdy zeszyt podpisany jest nazwą przedmiotu, dzięki czemu już nigdy bark pracy domowej nie będzie tłumaczony pomyłką zeszytu.
  • Bruliony: w półtwardej i twardej oprawie, eleganckie i młodzieżowe- dla każdego coś w jego guście. Innowacyjne rozwiązania w postaci meetingbooków, czyli połączenia notatnika i teczki oraz organisernooka, czyli notatnika z przekładkami.
  • Zeszyty edukacyjne: niezwykle przydatne i praktyczne zeszyty, które na marginesie posiadają przydatne informacje z zakresu języka polskiego, matematyki, geografii, biologii lub fizyki. Dostępne są również zeszyty do języków obcych ze słownikiem na marginesie zeszytu.
  • Bloki, okładki, notesy, bloczki samoprzylepne, zakładki indeksujące w ciekawych formach i wielu kolorach.
  • Akcesoria podatnika, druki akcydensowe, notesy samokopiujące, druki magazynowe, kartoteki i wiele innych druków podatkowych.